kk32lir w Gorlicach

Dział poświęcony prezentacji poszczególnych stowarzyszeń i grup rekonstrukcyjnych.

kk32lir w Gorlicach

Postprzez hayabusa » Śr sty 15, 2014 20:15

Nareszcie i ja mogę przedstawić skromniutką stronkę kk32lir
http://www.kk32lir.gorlice.pl/
Już "chwilkę" działamy co nieco, ale dopiero teraz ruszamy ze stroną, (jeszcze trzeba co nieco dopisać i poprawić).
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"
hayabusa
Zugsführer
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 09, 2013 07:49

Postprzez » Śr sty 15, 2014 20:15

 

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez CK Dezerter » Cz sty 16, 2014 14:02

Świetna strona! Jeśli można to proponował bym jeszcze dodanie strony z wyposażeniem, czyli co się w grupie nosi i dlaczego. Dobrze było by też opisać troche jak z tymi naramiennikami było w Landwehrze.

Sztandar? Może coś więcej na jego temat?

http://www.kk32lir.gorlice.pl/index.php ... -regimentu
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez hayabusa » Cz sty 16, 2014 21:37

Strona się będzie rozwijać oczywiście. Myślę, że można by pokazać wyposażenie i umundurowanie, ale na razie musimy je skompletować;)
Co do sztandaru to nie bardzo wiem co o nim napisać, fotki kiepskie to fakt, ale nie miałem warunków na lepsze, wymienię jak zrobię nowe;)
cieszę się, że strona się podoba:) Dziękuję.
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"
hayabusa
Zugsführer
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 09, 2013 07:49

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez CK Dezerter » Pt sty 17, 2014 03:25

Już nie bądź taki skromy :wink:

Gdzie kupiliście sztandar?
Skąd pochodzi grot na drzewiec?
Kto wam to tak zgrabnie złożył?
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez Wojtek » Pt sty 17, 2014 10:47

Gratuluję! Świetna strona! Już dodana do "ulubionych", będę regularnie zaglądał :) Dzięki za dodanie forum w dziale z linkami :!:
Przyłączam się do Dezertera, warto byłoby dodać dział o umundurowaniu i wyposażeniu, ewentualnie dział z sylwetkami :wink:
Śmierć żołnierska jest święta, i wszelki nakaz nienawiści maże,
Czy bratem był, czy też wrogiem, niech nikt nie pamięta,
Jednaką cześć i miłość winniśmy im w darze.

Dušan Jurkovič
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Posty: 903
Dołączył(a): N gru 23, 2012 10:11
Lokalizacja: Twierdza Kraków

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez hayabusa » Pt sty 17, 2014 19:28

Dzięki Wojtku:) Bardzo ,mnie cieszy, że strona się podoba :)
Zrobiona jest na wzór strony Kk8LIR z Pragi (zresztą zaczynamy z Chłopakami z 8LIR współpracować)
Temat wyposażenia i umundurowania pewnikiem się pojawi, ale tak jak pisałem trzeba najpierw go skompletować.
Pewne kroki w tym kierunku już zostały poczynione :wink:
Sylwetki, hm muszę porozmawiać z resztą, co Oni na to.
Za link do forum nie dziękuj, i tak bym dodał :) Przecież jest nieocenioną skarbnicą wiedzy dla każdego rekonstruktora.
Ck Dezerter, ok bez zbędnej skromności :D
Sztandar ufundowany przez kolegę fwb. Pawła B. i zakupiony w Austrii.
Drzewiec ze zwieńczeniem ufundowany przeze mnie :D zamówiony i zakupiony w Polsce (firmy reklamował nie będę, bo tanio nie było) :roll:
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"
hayabusa
Zugsführer
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 09, 2013 07:49

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez Deutschmeister » N sty 19, 2014 07:23

hayabusa napisał(a):Nareszcie i ja mogę przedstawić skromniutką stronkę kk32lir http://www.kk32lir.gorlice.pl/

I jak skomentować taki tekst?
Polska fałszywa skromność Chwalipięto!
Brawo! Chwalić się! Jest czym!
„Skoro żołnierze pożerają swoim oficerom pasztety, to Austria wojny wygrać nie może.”
Deutschmeister
Leutnant
 
Posty: 256
Dołączył(a): Cz sie 01, 2013 10:31

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez hayabusa » N sty 19, 2014 12:55

A może to taki chłyt małketingowy :wink:
A na poważnie, to po prostu jest skromna. Widać przecie, że ma puste zakładki :(
Pracujemy jednak nad zapełnieniem ich, a i nad nowymi zakładkami również :twisted:
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"
hayabusa
Zugsführer
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 09, 2013 07:49

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez CK Dezerter » N sty 19, 2014 20:20

hayabusa napisał(a):Drzewiec ze zwieńczeniem ufundowany przeze mnie :D zamówiony i zakupiony w Polsce


Na czym opieraliście rekonstrukcje grotu do drzewca? Czy gdzieś można zobaczyć taki orginany grot? Bardzo ciekawa sprawa i widzę coś takiego poraz pierwszy! Stąd i moja ciekawość :wink:
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: kk32lir w Gorlicach

Postprzez hayabusa » N sty 19, 2014 20:34

Takie zwieńczenie oryginalnie można zobaczyć ale z krzyżem żelaznym pruskim;) Nasze jest przerobione na bardziej AW.
Tak więc nie jest oryginalnie austrowęgierskie, kk były takie płaskie z orłem albo inicjałami cesarskimi.
To które mamy jest takie hm "bogatsze" ;)
Wiem, że powinno być na wzór oryginalnego AW ale już trudno, jest takie i raczej zmieniać nie będziemy.
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości"
hayabusa
Zugsführer
 
Posty: 62
Dołączył(a): So mar 09, 2013 07:49

Postprzez » N sty 19, 2014 20:34

 

Następna strona

Powrót do Zaprezentujcie swoje grupy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron