Producenci wyposażenia

Ciekawe strony, fora dyskusyjne i sklepy on-line związane z rekonstrukcją historyczną

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez Wojtek » Cz kwi 25, 2013 13:09

CK Dezerter napisał(a):Wszystkie produkty Nestofa wymagaja mniejszej lub wiekszej ingerencji krawaca. Nie wiem czy po wydaniu takiej kasy chcial bys jeszcze wydawac kase na poprawki? Lepiej kupic raz a dobrze.


Dokładnie! Ceny są praktycznie te same, a mundurów z Czech nie trzeba będzie poprawiać. Zakup też jest wbrew pozorom całkiem prosty, pod warunkiem, że masz konto PayPal. Jak nie to albo wycieczka osobiście albo trzeba założyć konto, co jest wręcz banalnie proste :wink:
Śmierć żołnierska jest święta, i wszelki nakaz nienawiści maże,
Czy bratem był, czy też wrogiem, niech nikt nie pamięta,
Jednaką cześć i miłość winniśmy im w darze.

Dušan Jurkovič
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Posty: 903
Dołączył(a): N gru 23, 2012 10:11
Lokalizacja: Twierdza Kraków

Postprzez » Cz kwi 25, 2013 13:09

 

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez Marek » So kwi 27, 2013 16:27

Te poprawki krawieckie to np. przeszyć guzik, czy zrobić rękaw na nowo? :)
Avatar użytkownika
Marek
Feldwebel
 
Posty: 90
Dołączył(a): Śr kwi 24, 2013 08:38

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez CK Dezerter » So kwi 27, 2013 16:55

Niestety w przypadku bluzy Nestofa to mankiety bluzy sa do zupelnej przerobki... nawet nie wiem czy da sie to rade przerobic bez robienia nowych rekawow. Najprostsze sa do poprawy naramienniki, zwlaszcza prawy.
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez CK Dezerter » N maja 26, 2013 16:54

Mój znajomy zarekomendował mi ten sklep: http://www.lederarsenal.com/en/pages/ba ... 16-288.php

Buty co prawda niemieckie ale wyglądają dobrze i myśle ze do KuK rekonstrukcji przejdą.
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez Wojtek » Pn maja 27, 2013 21:11

CK Dezerter napisał(a):
Buty co prawda niemieckie ale wyglądają dobrze i myśle ze do KuK rekonstrukcji przejdą.


Buty ładne tylko pytanie czy za taką kasę nie lepiej kupić kopię trzewików CK piechura? :wink:
Śmierć żołnierska jest święta, i wszelki nakaz nienawiści maże,
Czy bratem był, czy też wrogiem, niech nikt nie pamięta,
Jednaką cześć i miłość winniśmy im w darze.

Dušan Jurkovič
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Posty: 903
Dołączył(a): N gru 23, 2012 10:11
Lokalizacja: Twierdza Kraków

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez CK Dezerter » Wt maja 28, 2013 00:53

Moze sie ktos kiedys pokusi o rekonstrukcje CK piechora z frontu zachodniego? We wspomnieniach Kasztelowicza jest fragment gdzie opisuje jak byli na wpol nadzy po niefortunnej dezynfekcji mundurow i zostali obdarowywani przez niemieckich zolnierzy czesciami umundurowania...pewnie i takie buty sie znalazly wsrod darowanych rzeczy.
CK Dezerter
Hauptmann
 
Posty: 513
Dołączył(a): N gru 23, 2012 20:11

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez Wojtek » Śr lip 31, 2013 13:53

Ostrzegam przed zakupami na Allegro u gościa o nicku: " TwierdzaKrakow ". Kupiłem u niego replikę pasa nośnego do M.95 - do powstającej repliki - minęły 3 tygodnie i nie mogę się z typem skontaktować, pomimo, że się loguje w serwisie ... Szkoda nerwów, dobrze że mam blisko bo też z KRK ...
Śmierć żołnierska jest święta, i wszelki nakaz nienawiści maże,
Czy bratem był, czy też wrogiem, niech nikt nie pamięta,
Jednaką cześć i miłość winniśmy im w darze.

Dušan Jurkovič
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Posty: 903
Dołączył(a): N gru 23, 2012 10:11
Lokalizacja: Twierdza Kraków

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez slavio74 » Śr lip 31, 2013 14:06

Wojtek napisał(a):Ostrzegam przed zakupami na Allegro u gościa o nicku: " TwierdzaKrakow ". Kupiłem u niego replikę pasa nośnego do M.95 - do powstającej repliki - minęły 3 tygodnie i nie mogę się z typem skontaktować, pomimo, że się loguje w serwisie ... Szkoda nerwów, dobrze że mam blisko bo też z KRK ...

Dzięki za info, bo miałem chęć zrobić u niego zakupy.
Bella qerant alii, tu felix Austria nube.
slavio74
Oberleutnant
 
Posty: 439
Dołączył(a): Śr lip 10, 2013 15:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez Wojtek » Śr lip 31, 2013 14:19

slavio74 napisał(a):
Wojtek napisał(a):Ostrzegam przed zakupami na Allegro u gościa o nicku: " TwierdzaKrakow ". Kupiłem u niego replikę pasa nośnego do M.95 - do powstającej repliki - minęły 3 tygodnie i nie mogę się z typem skontaktować, pomimo, że się loguje w serwisie ... Szkoda nerwów, dobrze że mam blisko bo też z KRK ...

Dzięki za info, bo miałem chęć zrobić u niego zakupy.


Uff to udało mi się ostrzec w samą porę 8-) W kwestii wyposażenia polecam naszego Kolegę z forum: http://www.ladownica.pl/ Tworzy prawdziwe arcydzieła :wink:
Śmierć żołnierska jest święta, i wszelki nakaz nienawiści maże,
Czy bratem był, czy też wrogiem, niech nikt nie pamięta,
Jednaką cześć i miłość winniśmy im w darze.

Dušan Jurkovič
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Posty: 903
Dołączył(a): N gru 23, 2012 10:11
Lokalizacja: Twierdza Kraków

Re: Producenci wyposażenia

Postprzez slavio74 » Śr lip 31, 2013 14:26

Wojtek napisał(a):
slavio74 napisał(a):
Wojtek napisał(a):Ostrzegam przed zakupami na Allegro u gościa o nicku: " TwierdzaKrakow ". Kupiłem u niego replikę pasa nośnego do M.95 - do powstającej repliki - minęły 3 tygodnie i nie mogę się z typem skontaktować, pomimo, że się loguje w serwisie ... Szkoda nerwów, dobrze że mam blisko bo też z KRK ...

Dzięki za info, bo miałem chęć zrobić u niego zakupy.


Uff to udało mi się ostrzec w samą porę 8-) W kwestii wyposażenia polecam naszego Kolegę z forum: http://www.ladownica.pl/ Tworzy prawdziwe arcydzieła :wink:

Kontakt z ładownica.pl nawiązany. Będę jego klientem. Tylko najpierw sprawa munduru. Serdeczne dzięki Wojtku. :D
Bella qerant alii, tu felix Austria nube.
slavio74
Oberleutnant
 
Posty: 439
Dołączył(a): Śr lip 10, 2013 15:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez » Śr lip 31, 2013 14:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron